تمیز کننده شیشه خودرو

در این مطلب قصد داریم اهمیت نظافت شیشه ماشین را مورد بررسی قرار داده و علت کثیف شدن شیشه را نیز مرور کنیم. برای این کار می توانید از دستمال شیشه و دستمال های جادویی استفاده نمایید.

نظافت شیشه ماشین به دلیل تاثیری که بر دید راننده دارد، بسیار مهم است. بسیاری از تصادف ها به علت عدم دید صحیح راننده است که کثیف بودن شیشه ماشین یکی از عوامل این کاهش دید است. تمیز بودن شیشه های خودرو علاوه بر دید راننده، در ظاهر آن بسیار تاثیر گذار است.

از هر دستمالی نمی توان برای نظافت شیشه ماشین استفاده کرد. برخی از دستمال ها با توجه به جنسی که دارند، باعث ایجاد لکه های بیشتر می شوند و یا آنکه لکه ها را به راحتی پاک نمی کنند.

بهترین نوع دستمال نظافت شیشه ماشین، دستمال هایی از نوع دستمال های نانو و میکروفایبر است که دستمال شیشه یکی از انواع آن می باشد و به هیچ عنوان خط و خش بر روی شیشه نمی اندازد.

دستمالهای میکرو فایبر با قابلیت ها و خاصیت هایی که دارند، تمام ذرات ریز را از روی شیشه پاک می کنند. این دستمالها با خاصیت میکروفایبر وزن بسیار سبکی دارند؛ اما حدود ۸ برابر وزن خود می توانند آب را نگه دارند.

بهتر است با دستمال های مناسب این کار ، شستشو را به صورت مراحل زیر انجام دهیم:

برای تمیز کردن شیشه ماشین بهتر است ماشین را در محلی که سایه است پارک کنید؛ چرا که نور آفتاب باعث می شود مواد شوینده بر روی شیشه ماشین بخار شود. ابتدا برف پاک کن ها را بلند کرده و بعد مواد شستشو را به آن اسپری می کنیم. با استفاده از دستمالی مناسب شستشو را از بالا به پایین انجام داده و دوباره دستمان را برمیداریم و دیگر قسمت ها را نیز به همین صورت تمیز می کنیم.

دلیل این کار این است که آلودگی های سطح شیشه به همه مناطق شیشه ماشین سرایت نکند. بعد که کل شیشه جلوی ماشین را به صورت عمودی تمیز کردیم حال با دستمال تمیز به صورت افقی بر روی شیشه می کشیم و از بالای شیشه ماشین شروع کرده و مرحله به مرحله تمیز کرده تا به انتهای شیشه برسیم.

با این روش خیلی سریع تمام قسمت های شیشه ای ماشین تمیز شده و نیاز به چندین بار اسپری کردن مواد شوینده و کشیدن دستمال نخواهد بود.

نکاتی برای داشتن شیشه های براق در خودرو - پرسان

محصولات مرتبط:

دستمال پرسان اقتصادی

محصولات مشابه دستمال جادویی ورقه ای دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی اقتصادی «Economic magical [...]

دستمال پرسان اقتصادی دو قلو

محصولات مشابه دستمال جادویی ورقه ای دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی اقتصادی «Economic magical [...]

دستمال جادویی پرسان پلاس

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان پلاس [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.