روش های پاک کردن شیشه

در این مطلب شما را با بهترین روش پاک کردن شیشه کثیف و لک شده آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

شیشه پنجره ها معمولاً به خاطر اینکه در معرض برف و باران و آلودگی هستند زود کثیف می شوند. خانم ها در ایام نوروز ، جشن ها و مهمانی ها به دنبال راهکاری برای تمیزکردن این شیشه های کثیف می باشند و اما هر چه تلاش می کنند به نتیجه دلخواهی نمی رسند. در این مطلب سعی شده تا بهترین راهکارها برای تمیز کردن شیشه های کثیف و لک شده ارائه گردد.

استفاده از شیشه پاک کن برای تمیز کردن شیشه
یکی از متداولترین و بهترین روش پاک کردن شیشه ها ، استفاده از شیشه پاک کن به کمک روزنامه می باشد. این کار را باید آنقدر ادامه داد تا شیشه کاملاً خشک شود.

بهترین روش پاک کردن شیشه ها

استفاده از سرکه برای پاک کردن شیشه
برای اصولی تمیز کردن شیشه می توانید از سرکه کمک بگیرید. کافی است مخلوطی از آب و سرکه را در ظرفی آماده کرده و سطوح شیشه ای را با محلول و دستمال مناسب و بدون پرز تمیز کنید.

استفاده از لیمو برای تمیز کردن شیشه ها
روش دیگر برای تمیز کردن شیشه ها مخلوط آب و مقدار کمی آبلیمو می باشد. مخلوط آب و آبلیمو را در ظرفی ریخته آن را روی سطح اسپری کنید سپس با دستمال آن را خشک نمایید تا لکه ها از بین بروند.

استفاده از مخلوط آرد ذرت و سرکه برای شیشه ها
اگر به دنبال راهی برای شفاف کردن شیشه ها هستید از آرد ذرت به همراه مخلوط سرکه یا آبلیمو با آب استفاده کنید.

اگر حتی بدنبال روش ساده تری هستید میتوانید از دستمال شیشه یا دستمال جیر بدون پرز استفاده کنید و آینه و شیشه ها را به راحتی و بدون نیاز به مواد شوینده تمیز ، شفاف و براق کنید.

اگر شما هم تجربه ای جدید و متفاوت درباره تمیز کردن لک شیشه و آینه و بهترین روش پاک کردن شیشه کثیف دارید در قسمت دیدگاه ، آنها را با ما و سایرین در میان بگذارید.

روش تمیز کردن شیشه و آینه

محصولات مرتبط:

دستمال پرسان اقتصادی

محصولات مشابه دستمال جادویی ورقه ای دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی اقتصادی «Economic magical [...]

دستمال جادویی پرسان پلاس

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان پلاس [...]

دستمال جادویی بزرگ

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان «Magical [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.