دستمال جادویی چیست؟

شاید تا به حال از خودتان پرسیده باشید که دستمال جادویی چیست و چه فرقی با دستمال های معمولی دارد؟

شما به عنوان یک خانم خانه دار برای نظافت و گردگیری از چه دستمال هایی استفاده می کنید؟ شاید پاسخ بسیاری از شما به این پرسش استفاده از دستمال های نخی و یا لباس های کهنه است.

در واقع از گذشته، استفاده از دستمال های نخی جهت نظافت رایج بوده و شاید به سبب همین مساله امروزه نیز بسیاری از افراد هنوز از این دستمال ها استفاده می کنند.

در دنیای مدرن کنونی پیشرفت تکنولوژی از همه جهت به کمک خانم های خانه دار آمده و بسیاری از دغدغه های آنان را در دنیای پرمشغله ی امروزی حل کرده است.

اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید علاوه تکنولوژی و وسایل مختلفی که به شما در نظافت منزل کمک می کنند انواع و اقسام دستمال ها نیز ساخته شده اند تا کار شما را بیش از پیش آسان کنند، از دستمال های جادویی و میکروفایبر تا دستمال های نانو، دستمال وایت، دستمال های مخصوص شیشه و …

نظافت به روش های قدیمی را فراموش کنید!

دستمال نخی خود را کمی خیس می کنید و یا چند قطره ریکا روی آن می ریزید و سپس شروع می کنید به تمیز کردن! البته در این شرایط علاوه بر اینکه به جنگ گرد و غبار و میکروب ها می روید باید به جنگ پرزهایی که دستمال شما روی سطوح خصوصا شیشه و آینه باقی میگذارد نیز بروید! و البته مدام باید دستمال را شسته و مجدد از مواد شوینده استفاده کنید.

این کار علاوه بر اینکه زمان بر بوده شما را مجبور خواهد کرد تا مدام در تماس با مواد تمیز کننده ی شیمیایی باشید و حتی پس از آن هم ممکن است نتیجه ی دلخواهتان حاصل نشود.

دستمال جادویی چیست؟ یک پیشنهاد فوق العاده برای شما!

دستمال های جادویی به کمک شما آمده اند تا از مواد شوینده خلاص شوید! چه چیز بهتر از اینکه بدون حتی قطره ای استفاده از مواد شیمیایی بتوانید به سادگی نظافت کنید؟

علاوه بر آن این دستمال ها بدون به جا گذاشتن ذره ای پرز بیشترین تمیزی را برای شما به ارمغان می آورند.

از مهمترین قابلیت های دستمال جادویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابل استفاده جهت نظافت کلیه سطوح از جمله سطوح ظریف و حساس مانند LCD، شیشه، سطوح استیل
  • قابلیت ۳ تا ۴ بار شستشو
  • بدون پرز و بدون نیاز به مواد شوینده
  • تهیه شده از مواد کاملا بهداشتی و طبیعی و ضد هر گونه حساسیت
  • پدیده ای برای ارتقا سطح بهداشت محیط های مسکونی، اداری و رستوران ها به صورت جایگزین دستمال های پارچه ای که محل تجمع انواع باکتری و قارچ های می باشند.

دستمال های جادویی قیمت مناسبی داشته و از آنجایی که قابلیت چندین بار شست و شو را نیز دارند خرید آن ها مقرون به صرفه می باشد.

محصولات مرتبط:

دستمال پرسان اقتصادی

محصولات مشابه دستمال جادویی ورقه ای دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی اقتصادی «Economic magical [...]

دستمال جادویی پرسان پلاس

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان پلاس [...]

دستمال جادویی بزرگ

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان «Magical [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.