سفره یکبار مصرف «Disposable tablecloth»

سفره های یکبار مصرف این روزها یکی از پر مصرف ترین اقلام در میان خانواده هاست. استفاده از سفره های پلاستیکی خصوصا برای مهمانی ها زحمت زیادی برای تمیز کردن دشته و امروزه اکثر مردم نوع یکبار مصرف را به انواع دیگر آن ترجیح می دهند.

علاوه بر راحتی بیشتر استفاده از این سفره ها به صرفه جویی در زمان و همچنین از اتلاف آبی که برای شست و شوی سفره های پلاستیکی مصرف می شود جلوگیری می کند.

انواع سفره های یکبار مصرف

این کالا معمولا در دو نوع کاغذی و نایلونی تولید می شوند که نوع کاغذی آن برای مهمانی ها کاربرد بیشتری داشته و مجلسی تر می باشد.

مزیت سفره های یکبار مصرف کاغذی

علاوه بر طرح ها و رنگ بندی ها مختلفی که می توانید بنا به سلیقه ی خود انتخاب کنید نوع کاغذی سفره های یکبار مصرف مقاوم تر بوده و در قسمت زیرین آن یک لایه پلاستیکی وجود دارد که از نفوذ مایعات و چربی به فرش جلوگیری می کند. این در حالی است که مایعات معمولا بر روی سفره های یکبار مصرف نایلونی به راحتی حرکت کرده و ممکن است بر روی زمین بریزد.

سفره های کاغذی جمع نمی شوند و با گذاشتن ظروف بر روی آن ظاهر نامناسبی پیدا نمی کنند به همین دلیل استفاده از آن برای مهمانی ها توصیه می شود.

ابعاد و رنگ بندی محصول

این محصول در ابعاد ۱۲۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر در رنگ های آبی، مشکی، قرمز و قهوه ای موجود می باشند. این محصول محکم، ضخیم و مقاوم می باشد.

آیا در تهیه این محصول از مواد بازیافتی استفاده شده است؟

پاسخ قطعا خیر است. یکی از نگرانی هایی که در مورد سفره های یکبار مصرف وجود دارد استفاده از مواد بازیافتی در مواد تشکیل دهنده آن هاست اما شما می توانید با خیال راحت سفره های کاغذی پرسان را تهیه کرده و اطمینان داشته باشید که در تولید آن از مواد نامرغوب استفاده نشده است.

ویژگی های سفره کاغذی یکبار مصرف پرسان

  • پرفراژ دار
  • تهیه شده از مواد اولیه درجه ۱
  • تولید شده توسط دستگاه های تمام اتوماتیک
سفره یکبار مصرف کاغذی

همچنین می توانید این محصول کاربردی را به صورت عمده و مستقیم از شرکت نرمدیس کالا سفارش دهید.

شرکت نرمدیس کالا در زمینه تولید محصولاتی مثل دستمال چسبی، دستمال جیر خودرو، دستمال جیر و … فعالیت دارد.

این شرکت مبدع منسوجات بی بافت و دستمال‌های جادویی در ایران می باشد.