سفره یکبار مصرف «Disposable tablecloth»

سفره های یکبار مصرف این روزها یکی از پر مصرف ترین اقلام در میان خانواده هاست. استفاده از سفره های پلاستیکی خصوصا برای مهمانی ها زحمت زیادی برای تمیز کردن داشته و امروزه اکثر مردم نوع یکبار مصرف را به انواع دیگر آن ترجیح می دهند.

علاوه بر راحتی بیشتر استفاده از این سفره ها به صرفه جویی در زمان و همچنین از اتلاف آبی که برای شست و شوی سفره های پلاستیکی مصرف می شود جلوگیری می کند.

کاربرد سفره های یکبار مصرف تنها به این خلاصه نمی شود از آن ها می توانید به عنوان زیرانداز جهت گذاشتن وسایل کثیف داخل خانه و همچنین جهت بسته بندی لوازم نیز استفاده کنید.

انواع سفره های یکبار مصرف

این کالا معمولا در دو نوع کاغذی و نایلونی تولید می شوند که نوع کاغذی آن برای مهمانی ها کاربرد بیشتری داشته و مجلسی تر می باشد.

معایب سفره های یکبار مصرف پلاستیکی

سفره یکبار مصرف پلاستیکی از جنس پلی اتیلن تولید شده و برخی از انواع این محصول نازک تر و برخی ضخیم تر هستند.

در سال های گذشته که سفره های یکبار مصرف به تازگی جای خود را در بین خانواده ها باز کرده بودند سفره ها عموما پلاستیکی و نازک بودند که علاوه بر اینکه زود پاره می شدند در هنگاک گذاشتن وسیله سفره به دلیل نازک بودن بیش از حد جمع می شد و چندان کارایی نداشت.

نوع ضخیم تر این سفره های یکبار مصرف با کیفیت تر هستند اما به شرطی که در تولید آن ها از مواد سمی استفاده نشده باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید سفره های کاغذی را از برندهای معتبر تهیه کنید تا علاوه بر زیبایی از کیفیت محصول نیز مطمئن باشید.

مزیت سفره های یکبار مصرف کاغذی

سفره های کاغذی از همان مواد اولیه دستمال کاغذی تهیه می شوند و قسمت زیرین آن یک لایه پلی اتیلنی وجود دارد.

علاوه بر طرح ها و رنگ بندی ها مختلفی که می توانید بنا به سلیقه ی خود انتخاب کنید نوع کاغذی سفره های یکبار مصرف مقاوم تر بوده و همانطور که گفتیم در قسمت زیرین آن یک لایه پلاستیکی وجود دارد که از نفوذ مایعات و چربی به فرش جلوگیری می کند. این در حالی است که مایعات معمولا بر روی سفره های یکبار مصرف نایلونی به راحتی حرکت کرده و ممکن است بر روی زمین بریزد.

سفره های کاغذی جمع نمی شوند و با گذاشتن ظروف بر روی آن ظاهر نامناسبی پیدا نمی کنند به همین دلیل استفاده از آن برای مهمانی ها توصیه می شود.

ابعاد و رنگ بندی محصول

این محصول در ابعاد ۱۲۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر در رنگ های آبی، مشکی، قرمز و قهوه ای موجود می باشند. این محصول محکم، ضخیم و مقاوم می باشد.

آیا در تهیه این محصول از مواد بازیافتی استفاده شده است؟

پاسخ قطعا خیر است. یکی از نگرانی هایی که در مورد سفره های یکبار مصرف وجود دارد استفاده از مواد بازیافتی در مواد تشکیل دهنده آن هاست اما شما می توانید با خیال راحت سفره های کاغذی پرسان را تهیه کرده و اطمینان داشته باشید که در تولید آن از مواد نامرغوب استفاده نشده است.

ویژگی های سفره کاغذی یکبار مصرف پرسان

  • پرفراژ دار
  • تهیه شده از مواد اولیه درجه ۱
  • تولید شده توسط دستگاه های تمام اتوماتیک

خرید عمده سفره یکبار مصرف کاغذی

جهت خرید عمده و اطلاع از قیمت می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین می توانید این محصول کاربردی را به صورت عمده و مستقیم از شرکت نرمدیس کالا سفارش دهید.

شرکت نرمدیس کالا در زمینه تولید محصولاتی مثل دستمال سفره جادویی، دستمال جیر خودرو، دستمال جیر و … فعالیت دارد.

این شرکت مبدع منسوجات بی بافت و دستمال‌های جادویی در ایران می باشد.