از بین بردن لکه چای

یکی از سخت ترین کارها از بین بردن لکه چای از روی سطوح مختلف می باشد. اگر این سطح فرش باشد چه بسا کار دشوارتری باشد. پاک کردن لکه چای از روی فرش تقریباً برای همه خانم ها کار طاقت فرسا و زمانبری است اما با تکنیک ها و روش های ساده ای که در اکثر خانه ها به راحتی یافت می شود می توان این لکه ها را از بین برد.

جوش شیرین به علت خاصیت قلیایی که دارد یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن لکه از روی سطوح مختلف به ویژه فرش است و بدون آسیب رساندن به بافت فرش می توان با استفاده از جوش شیرین لکه چای را از روی فرش پاک کرد.

همچنین می توان از سرکه برای از بین بردن لکه چای از روی فرش استفاده کرد. سرکه از مواد پر کاربردی است که پا ک کننده ای بسیارقوی است و به راحتی و در کمترین زمان لک فرش شما را از بین خواهد برد.

یک راهکار دیگر برای پاک کردن لک از روی فرش آب لیموی ترش می باشد. لیمو مانند سرکه عمل می کند و بدون آسیب به رنگ و بافت فرش لکه را به سادگی برطرف می کند.

ماست هم یکی از بهترین مواد از بین بردن لکه چای از روی فرش است. نکته مهمی که باید رعایت شود این است که بلافاصله بعد از ریختن چای روی فرش ، ماست روی آن ریخته شود. سپس بعد از یک دقیقه با قاشق باید آنرا جمع کنید و با دستمال نمدار روی محل چای ریخته بکشید.

اگر از محصولات بهداشتی پرسان استفاده کرده اید، لطفا نظرات خود را در قسمت دیدگاه برای ما بفرستید. قطعا نظرات ارزشمند شما در بهبود کیفیت محصولات تولیدی ما موثر خواهد بود.

اگر شما هم تجربه ای جدید و متفاوت درباره پاک کردن لکه چای از روی فرش دارید در قسمت دیدگاه ، آنها را با ما و سایرین در میان بگذارید.

ترفند پاک کردن لکه چای از روی فرش

محصولات مرتبط:

دستمال پرسان اقتصادی

محصولات مشابه دستمال جادویی ورقه ای دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی اقتصادی «Economic magical [...]

دستمال جادویی پرسان پلاس

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال جادویی بزرگ دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان پلاس [...]

دستمال جادویی بزرگ

محصولات مشابه دستمال پرسان اقتصادی دستمال شیشه دستمال پرسان پلاس ورقه ای دستمال پرسان پلاس دستمال جادویی کوچک دستمال جادویی پرسان «Magical [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.