لوازم ضروری سفر

برای رهایی از یک دوره سخت کاری و همچنین فراموشی مشکلات زندگی و لذت بردن از هوای خوب و تخلیه مفید انرژی، مسافرت حتی اگر یک روز هم باشد توصیه می گردد. در این پست به بررسی نکاتی مهم برای داشتن سفری سلامت می پردازیم و همچنین می خواهیم با محصولاتی مرتبط در این زمینه، شامل ملحفه و روبالشتی و حوله یکبار مصرف و غیره آشنا شویم.

طبیعی است که بیشترین سفرهای کشور در ایام تابستان و بخصوص عید صورت می گیرد، اما در این سفرها باید نکاتی رعایت شود تا علاوه بر رسیدن به سلامت روح، سلامت و بهداشت فردی و جسمی افراد هم تامین گردد.

نکاتی مهم برای داشتن سفری لذت بخش و سلامت که همواره باید در طول سفر تا رسیدن به مقصد در نظر داشته باشید:

  • از آنجا که خاصیت مسافرت، تفریح و به طبع آن تحرک زیاد است لذا گرسنگی حس فراموش نشدنی انسان در سفر است. باید بدانید استفاده از غذاهای ناسالم و فاسد شده یکی از اصلی‌ ترین علل مسمومیت در زمان مسافرت است.

واقعیت این است که در برخی موارد غذاهای فاسد شده، بو یا مزه ی بدی ندارند اما ممکن است باعث ۲۴ ساعت مسمومیت و حتی در برخی از موارد مرگ مصرف ‌کننده شوند.

اگر ترجیح می ‌دهید غذا را از خانه با خود ببرید، نباید از غذاهای فاسد شدنی مثل گوشت خام، تخم ‌مرغ خام و فرآورده ‌های لبنی استفاده کنید، مگر اینکه یخدان به همراه داشته باشید.

دستمال جادویی

  • با رسیدن به رستوران ‌های بین راهی جهت صرف غذا و یا استراحت، رعایت مسائل بهداشتی را فراموش نکنید. به همراه داشتن دستمال های یکبار مصرف و نرم به خصوص دستمال های بدون بافت (بدلیل قدرت بالا در جذب و خاصیت تمیزکنندگی) از ملزومات سفر است.
  • بوسیله محلول ضدعفونی کننده دستمال را کاملا خیس کنید و ابتدا روی میز، صندلی و اشیایی که به هر نحوی باید آن را لمس کنید، بکشید و سپس از آن ها استفاده کنید.
  • بعد از استفاده از لیوان یا ظرف یکبار مصرف، آن ها را با فشار دست بشکنید تا امکان استفاده ی مجدد از آن ها وجود نداشته باشد.
  • در هواپیماها و قطار از مواد شوینده ی جامد به هیچ عنوان استفاده نکنید و به جای آن از ضد عفونی کننده ها و صابون های مایع برای شستن دست ‌ها بهره بگیرید.
  • بعد از شستن دست و صورت در طول مسیر و یا در قطار، هواپیما و رستوران ها حتما از حوله شخصی خود و یا ترجیحا از حوله های یکبار مصرف برای خشک کردن دست ها و صورت خود استفاده کنید.
  • هنگام استفاده از سرویس بهداشتی مخصوصا سرویس فرنگی رستوران از روکش توالت فرنگی مخصوصا قابل حل در آب استفاده کنید تا از خطر مبتلا شدن به هرگونه ویروس، باکتری و یا عوامل بیماری زا در امان بمانید.

ملحفه یکبار مصرف

  • برای استراحت کوتاه در مسیر جاده و یا حتی در قطار و هواپیما با استفاده از دستمال های بزرگ یکبار مصرف و یا زیرانداز و روبالشی های شخصی و ترجیحا یکبار مصرف، خود را در مقابل انواع عوامل بیماری زا، عفونی و خصوصا ویروس ها محافظت کنید.
  • حتما در هنگام سفر کیسه زباله به همراه داشته باشید تا تمام آنچه را که به عنوان زباله در طول مسیر تولید می شود و یا دستمال، حوله و یا زیرانداز و ظروف یکبار مصرف را سریعا داخل کیسه زباله ریخته و در اولین محل تخلیه زباله آن را رها کنید.

با نگاهی کوتاه به محصولات پرسان می توانید هرآنچه که برای سفری شاد و سلامت نیاز دارید را با بهترین کیفیت و منطبق با آخرین استاندارد روز دنیا تهیه کنید تا علاوه بر گذراندن اوقاتی خوش از سلامت خود و همراهان عزیزتان نیز مطمئن باشید.

محصولات مرتبط:

روکش توالت فرنگی قابل حل در آب جیبی ۳ عددی

محصولات مشابه روکش توالت فرنگی قابل حل در آب (۳ عددی) روکش توالت فرنگی ضد آب (۲۰ عددی) روکش توالت فرنگی ضد [...]

روکش توالت فرنگی ضد آب جیبی ۳ عددی

محصولات مشابه روکش توالت فرنگی قابل حل در آب (۳۰ عددی) روکش توالت فرنگی ضد آب (۴۰ عددی) روکش توالت فرنگی قابل [...]

روکش توالت فرنگی ضد آب بسته ۴۰ عددی

محصولات مشابه روکش توالت فرنگی قابل حل در آب (۳ عددی) روکش توالت فرنگی ضد آب (۲۰ عددی) روکش توالت فرنگی قابل [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.