لوازم ضروری مادر و نوزاد برای بیمارستان

اگر در انتظار به دنیا آمدن فرزند خود هستید خصوصا اگر برای اولین بار مادر شدن را تجربه می کنید ممکن است کمی ترس و اضطراب بابت تاریخ زایمان و رفتن به بیمارستان داشته باشید.

یکی از مواردی که باعث خواهد شد استرس شما کمی کاهش پیدا کند آماده کردن تمامی وسایلی است که در بیمارستان به آن ها احتیاج خواهید داشت.

ما در اینجا لیستی از تمامی لوازم مورد نیاز مادر و نوزاد در بیمارستان را جمع آوری کرده ایم.

مدارک مهم

قبل از هر چیز تمامی مدارکی که مورد نیاز شما خواهد بود از جمله کارت شناسایی، آزمایشات و مدارک پزشکی و … را جمع آوری کنید.

لباس راحتی

هرچند که بیمارستان لباس مخصوص در اختیار شما قرار می دهد اما به جهت اطمینان بهتر است خودتان نیز یک دست لباس گشاد راحتی همراه داشته باشید.

لوازم بهداشتی

اگر ترجیح می دهید به جای لوازم شخصی که بیمارستان در اختیار شما قرار می دهد از لوازم خودتان استفاده کنید حتما مسواک، شامپو و اقلام این چنینی را با خود به همراه داشته باشید.

می توانید برای راحتی بیشتر خود در بیمارستان و همچنین در منزل از زیراندازهای یکبار مصرف که مخصوص زایمان هستند استفاده کنید.

لوازم شخصی

شارژر موبایل، عینک و لوازم شخصی دیگرتان را فراموش نکنید.

لوازم نوزاد

حتما چند دست لباس برای نوزاد خود به همراه داشته باشید تا در صورتی که لباس های بیمارستان کثیف یا آلوده شد بتوانید از آن استفاده کنید.

پوشک

داشتن پوشک به تعداد کافی خیال شما را از بابت تمام نشدن آن راحت می کند.

حوله

هماهنطور که می دانید رعایت بهداشت پس از زایمان از اهمیت بالایی برخوردار است چه به طور طبیعی زایمان کرده باشید چه سزارین پس از زایمان خون ریزی زیادی خواهید داشت همراه داشتن یک بسته حوله ی یکبار مصرف به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برای خشک کردن به جای حوله های عادی با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم مطلب مراقبت های دوران بارداری را نیز مطالعه کنید.

محصولات مرتبط:

حوله یکبار مصرف بسته ۱ عددی

محصولات مشابه ست ملحفه و روبالشی یکبار مصرف روبالشی یکبار مصرف زیرانداز پارچه ای ضد آب ملحفه رولی یکبار مصرف حوله یکبار [...]

ملحفه رولی

محصولات مشابه ست ملحفه و روبالشی یکبار مصرف روبالشی یکبار مصرف زیرانداز پارچه ای ضد آب حوله یکبار مصرف ۵ عددی ملحفه [...]

روبالشی

محصولات مشابه ست ملحفه و روبالشی یکبار مصرف حوله یکبار مصرف ۵ عددی زیرانداز پارچه ای ضد آب ملحفه رولی یکبار مصرف [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.