خطرات توالت فرنگی

آیا تماس پوست با سرویس بهداشتی فرنگی خطرناک است؟ خطرات توالت فرنگی برای پوست چقدر است؟ ممکن است این سوالات برای شما هم پیش آمده باشد در این مطلب میخواهیم در مورد این موضوع بیشتر توضیح بدهیم.

سرویس های بهداشتی قطعا یکی از آلوده ترین فضاهایی است که اهمیت تمیز نگه داشتن و رعایت بهداشت در آن ها بسیار مهم است. درست است که در طول روز با وسایلی سر و کار داریم که ممکن است از سرویس های بهداشتی هم آلوده تر باشند اما نمی توان از اهمیت رعایت بهداشت در آن ها غافل شد.

می توانید مقاله ی استفاده از سرویس های بهداشتی عمومی در دوران کرونا را نیز مطالعه کنید.

به طور کلی اگر بخواهیم مقایسه کنیم سرویس های فرنگی بسیار پاکیزه تر از توالت های ایرانی هستند، اما در هر صوت هنوز هم ممکن است برای عده ای این سوال مطرح باشد که آیا تماس پوست با سرویس بهداشتی فرنگی خطرناک است؟ خیلی از افراد ممکن است به جهت تماس پوست از استفاده ی سرویس های فرنگی امتناع کنند.

جالب است بدانید که در گذشته سرویس های فرنگی از جنس چوب ساخته می شدند. تماس پوست با رنگ و لعاب این سرویس ها باعث ایجاد مشکلات پوستی می شد. پس از مدتی جنس این توالت ها از چوب به پلاستیک تغییر پیدا کرد.

امروزه در اکثر موارد این سرویس های بهداشتی با مواد شیمیایی بسیار قوی شسته می شوند و خطر الودگی در آن ها بسیار کمتر است. اما باید توجه کنیم با اینکه این مواد شیمیایی باعث تمیزی و از بین رفتن میکروب ها می شوند اما ترکیبات شیمیایی قوی موجود در این شوینده ها ممکن است برای بسیاری از افراد در طول زمان خطر آفرین باشند. به طور خاص در مورد کودکان و افرادی که پوست های بسیار حساس دارند این مورد بیشتر دیده می شود.

بهترین راه به منظور رعایت هرچه بیشتر بهداشت و هم چنین عدم تماس مستقیم پوست با این سرویس ها استفاده از کاور توالت فرنگی است. استفاده از روکش توالت فرنگی خصوصا در سرویس های بهداشتی عمومی بسیار توصیه می گردد. بنابراین اگر برای استفاده از توالت های فرنگی از کاور توالت فرنگی استفاده می کنید دیگر نگرانی بابت خطرات و آلودگی پوست خود نداشته باشید.

در حالت کلی می توان گفت سرویس فرنگی بسیار بهداشتی تر از نوع ایرانی آن می باشد اما رعایت بهداشت فردی در استفاده از آن از اهمیت بالایی در برخوردار است.

محصولات مرتبط:

روکش توالت فرنگی قابل حل در آب جیبی ۳ عددی

محصولات مشابه روکش توالت فرنگی قابل حل در آب (۳ عددی) روکش توالت فرنگی ضد آب (۲۰ عددی) روکش توالت فرنگی ضد [...]

روکش توالت فرنگی ضد آب جیبی ۳ عددی

محصولات مشابه روکش توالت فرنگی قابل حل در آب (۳۰ عددی) روکش توالت فرنگی ضد آب (۴۰ عددی) روکش توالت فرنگی قابل [...]

روکش توالت فرنگی ضد آب بسته ۴۰ عددی

محصولات مشابه روکش توالت فرنگی قابل حل در آب (۳ عددی) روکش توالت فرنگی ضد آب (۲۰ عددی) روکش توالت فرنگی قابل [...]

برای مشاهده ویدیوها می‌توانید به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید.

به اینستاگرام ما بپیوندید: parsanpro@

2 نظرات در مورد;خطرات توالت فرنگی برای پوست

    1. با سلام
      ۴۰ عددی و ۲۰ عددی موجود هستند.
      برای روکش قابل حل در آب بسته ی ۳۰ عددی موجود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.