دستمال چسبی

دستمال چسبی

دستمال های چسبی بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار میگیرند.

زماتی که دستمال را قبل از استفاده خیس می کنیم برای این منظور است که چسبندگی ایجاد کنیم تا بتواند ذرات را به خودش جذب کند.

در صنعت، مخصوصا صنعت رنگ امکان استفاده از آب برای بسیاری از کارها مقدور نمی باشد سطوح باید از آب بدور باشند، برای همین منظور دستمال ها را به جهت داشتن خاصیت چسبندگی آغشته به چسب می نمایند.

این چسب ها، به دو گروه تقسیم می شوند :

که یک گروه Pressure Sensitive هستند ( حساس به فشار) یعنی با فشار فعال می شوند.
یک گروه ever pressure (همیشه تازه) نامیده می شوند یعنی چسب هایی که در محیط و هوای بیرون به این زودی خشک نمی شوند.

دستمال چسبی در صنایع مختلف استفاده می شوند خصوصا صنایعی که رنگ در آن ها شاخص و مهم هست مثل صنایع خودرو یا صنایع هواپیمایی، صنایعی که در حقیقت ملزومات یا کالاهایی تولید می کنند که رنگ بدنه آنها با تکنولوژی بالا زده می شود و به همین منظور قبل از مراحل پایان رنگ باید حتما سطوح نظافت بشوند و لکه ها ، ذرات گرد و غبار و چربی که روی سطوح هست گرفته بشود. برای این منظور از دستمال های چسبی استفاد می کنند. که که ذرات و .. راحت به خودش جذب میکند.
دستمال چسبی پرسان ، چسب روی سطوح مورد استفاده باقی نمی گزارد ولی تمام ذرات و گرد و غبار و از سطح را جذب خود می کند. برای همین کارایی زیادی در صنعت دارد این دستمال بصورت صنعتی و تیراژ گسترده برای اولین بار در شرکت پرسان تولید شده و مورد استفاده خیلی از صنایع داخلی هست و عملا ایران و بی نیاز میکند از واردات کالای جانبی از خارج کشور.

 

شما عزیران می توانید جهت سفارش عمده و مستقیم با ما در ارتباط باشید:

برای همین منظور با شماره شرکت پرسان تماس بگیرید.

تلفن دفتر مرکزی (خط ویژه ) : 22510791-021