52 فروردین ۱۵, ۱۳۹۷

دستمال شیشه چیست؟

دستمال شیشه براي اولين بار در شركت نرمديس كالا طراحی شد و در سال ٩٦ به بازار عرضه شد.

اصولاً براي نظافت شيشه، از روزنامه ها استفاده مي كنيم به خاطر اينكه اتصال بستر روزنامه به شيشه خيلی كامل هست و قابليت نظافت خوبی ارائه مي دهد، ولی اشكالی در روزنامه ها وجود دارد : همچون سياهی ها و جوهری كه در آن استفاده مي شود معضلاتی ايجاد مي كند و اينكه سايز آن شايد عملاً مناسب نباشد دستمال شيشه پرسان توليد شده از مواد(تی شو) درجه يک و نو است و استحكام بسیار بالایی دارد.

همان طور كه می دانیم اگر شما تيشو را آب بزنيد از دست مي رود و به سرعت پودر و فيتيله مي شود زيرا الياف آن حساس هستند ولي دستمال شيشه به واسطه استحكام بالايي كه تيشوی به كار رفته در آن دارد اين خاصيت را ندارد.
نكته دوم در مورد دستمال شيشه اين است كه در ابعاد بزرگی توليد مي شود در حقيقت ٤٣*٤٠ سانتي متر طول هر يک برگ دستمال شيشه می باشد.
حتماً دستمال شيشه پرسان بايد با شیشه شوی یا آنچه كه در عموم به آن (رايت) می گويند استفاده شود.
مايع شيشه شوی در حقيقت خيلی كمك می كند كه عملاً چربی ها به سرعت به كمك دستمال شيشه از سطح برداشته شوند و بسيار قابليت اقتصادی بالايی دارد از هر دو سمت می شود استفاده كرد و كارايي ممتازی ارائه می دهد.

خلاصه مطلب :

دستمال شیشه براي اولين بار در شركت نرمديس كالا طراحی شد و در سال ٩٦ به بازار عرضه شد. اصولاً براي نظافت شيشه، از روزنامه ها استفاده مي كنيم به خاطر اينكه اتصال بستر روزنامه به شيشه خيلی كامل هست و قابليت نظافت خوبی ارائه مي دهد، ولی اشكالی در روزنامه ها وجود دارد :….